Kapat
Karesi Belediyesi
Kapat
 
 
 
 
 

Oyunculara güveniyoruz26/05/2017

Oyunculara güveniyoruz

Türkiye Basketbol Ligleri’nin en önemli maçı bu hafta Balıkesir’de oynanacak. Spor camiasının gözü kulağı bu maçta. Kazanan takımın 1.Lige yükseleceği mücadelede Karesi Spor  - Antalyaspor’u konuk edecek. Geçtiğimiz hafta Ankara Ormanspor’a yenilerek büyük fırsatı kaçıran Karesi Spor bu hafta Antalyaspor’u yenmek zorunda.

Karesi Spor antrenörü Fahri Güler, yaptığı açıklamada "Önümüzde çok önemli bir maç var bu maçı kazanacağımız hususunda ki inancım tam oyuncularıma güveniyorum." derken Güler sözlerine şöyle devam etti ; iki takım içinde çok zor bir maç, Antalyaspor favori gösteriliyor ama biz geçen hafta bir final maçı oynadık bu hafta ikinci kez final maçı oynayacağız Antalyaspor ilk kez böyle bir maça çıkacak bu durumu kendi lehimize çevirip maçı kazanan taraf olacağız dedi.

Karesi Spor Kulübü Başkan’ı Ahmet Ayan ise, bu sene çok çalıştıklarını ve 1.Lige yükselmeyi sonuna kadar hak ettiklerini söyledi."Önümüzde kazananın 1.Lige yükseleceği bir maç var bu maçı kazanarak bu sezon ki başarımızı taçlandırmak istiyoruz. Geçen hafta talihsiz bir şekilde Ormanspor’a kaybettik ama her şey bitmiş değil, Ormanspor, Mersin takımına yenildiği takdirde bizde Antalyaspor’u mağlup edersek Şampiyon olma şansımız devam ediyor. Son hafta maçları her türlü sonuca açık ama önce bizim Antalyaspor’u yenmemiz gerekiyor." diye konuştu.

Taraftara çağrıda bulunan Ayan; Ormanspor maçında tribünleri dolduran herkese tek tek teşekkür ediyorum ve kendilerini bir kez daha Karesi Spor’a destek olmaya davet ediyorum dedi."

Karesi Spor – Antalyaspor müsabakası 28 Mayıs Pazar günü saat 16:00’da Kurtdereli Spor Salonunda oynanacak.

  • Oyunculara güveniyoruz
  • Oyunculara güveniyoruz
  • Oyunculara güveniyoruz
  • Oyunculara güveniyoruz
  • Oyunculara güveniyoruz
  • Oyunculara güveniyoruz