Kapat
Karesi Belediyesi
Kapat
 
 
 
 
 

Başkan Yılmaz, çat kapı kırsalda09/01/2018

Başkan Yılmaz, çat kapı kırsalda

Daha hızlı, kaliteli ve etkin hizmet üretmek amacıyla sık sık mahalleleri ziyaret ederek vatandaşları dinleyen Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'ın, son durağı Kamçıllı Mahallesi oldu.

Vatandaşların istek ve beklentileri doğrultusunda hizmet üretmek için sık sık mahalle ziyaretleri yapan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, son olarak Kamçıllı Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Mahallelilerin taleplerini dinleyerek sohbet eden Başkan Yücel Yılmaz, Karesi'nin yönetiminde ilçe sakinlerinin söz sahibi olması noktasında bu tür ziyaretleri önemsediklerini ifade etti. Mahalle kültürüne önem verdiklerini söyleyen Yılmaz, "Yaptığımız köy konaklarımızla bu kültürü koruyarak geleceğe taşıyoruz" açıklamasında bulundu.

KARESİ'Yİ EL ELE GELECEĞE TAŞIYACAĞIZ
Yerel yönetim anlayışlarının temelinde belediye ve vatandaş arasındaki mesafeyi olabildiğince kısaltmak olduğunu vurgulayan Başkan Yücel Yılmaz, "Projelerin merkezine insanımızı alarak, 'insanı yaşat ki devlet yaşasın' düsturuyla çalışmalarımıza yön veriyoruz. Şehrimizi modern, sağlıklı ve yaşanabilir bir şekilde gelecek nesillere el birliği ile taşıyacağız. Burada bize yardımcı olacak en büyük unsur hemşehrilerimizdir" dedi.

  • Başkan Yılmaz, çat kapı kırsalda
  • Başkan Yılmaz, çat kapı kırsalda
  • Başkan Yılmaz, çat kapı kırsalda
  • Başkan Yılmaz, çat kapı kırsalda