Dün 14:41:16

Kırsal Mahalle Bağlantı Yolları Yapımı

Kırsal Mahalle Bağlantı Yolları Yapımı Ağustos 2020 - Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım, Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı ve Karesi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nun ortak yapmış olduğu TOKİ-Üçpınar 1,5 kilometre, Turplu-Deliktaş 4,5 kilometre, Fethiye-İbirler 2,5 kilometre ve Karakol-Ortaca 3.5 kilometre sathi kaplama yol çalışmaları tamamlandı.

Nisan 2021 - Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından Kocaavşar-Işıklar bağlantı yolunun alt temel ve temel malzemesi serim işlemi yapılarak asfalt atımına hazır hale getirildi.

Haziran 2021 - Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım, Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı ve Karesi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nun ortak yapmış olduğu çalışma ile Büyükpınar-Üçpınar grup bağlantı yolu genişletme çalışmalarına başlanmıştır.

Ağustos 2021 - Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım, Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı ve Karesi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nun ortak yapmış olduğu Kocaavşar-Işıklar 3.7 kilometre sathi kaplama yol çalışmaları tamamlanmıştır.

Mayıs - Eylül 2021 - Karakol, Fethiye, Yaylabayır, Deliktaş ve Ziyaretli Mahallelerimizde mezarlık yollarımızın alt temel ve temel malzemeleri serilmiş, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım, Bakım ve Onarım Daire Başkanlığımız tarafından sathi kaplama malzeme serimi için hazır hale getirilmiştir.

Çalışmalarımızda bize destek olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz’a da teşekkür ediyoruz.

İlgili Haber :

Karesi’nin Kırsal Mahalle Yolları Yapılıyor