Fahri Hoca imzayı attı08/08/2017

Fahri Hoca imzayı attı

Bu sezon Türkiye Basketbol Ligi'nde mücadele edecek olan Karesi Spor Basketbol, Baş Antrenör Fahri Güler ile sözleşmeyi yeniledi. 

 

Karesi Spor'u Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi'nden Türkiye Basketbol 2. Ligi'ne ardından da Türkiye Basketbol Ligi'ne de yükseltme başarısı gösteren Fahri Güler yaptığı açıklamada, "Bu yıl Türkiye Basketbol Ligi'nde ses getirecek iddialı bir takım kurduk. Takımımıza kazandırdığımız oyuncularla TBL'de başarılı işlere imza atacağımıza inanıyoruz. Geçtiğimiz yıl yakaladığımız başarı grafiğini bu senede devam ettirerek Karesi adını tüm Türkiye'ye duyurmaya devam etmek istiyoruz. Bu yolda desteklerini bizden esirgemeyen Karesi Belediye Başkanımız Sayın Yücel Yılmaz'a bir kez daha teşekkür ediyorum" açıklamasında bulundu.

 

İddialı bir takım ile Türkiye Basketbol Ligi'nde Karesi Spor adını zirveyi taşımayı amaçladıklarını kaydeden Karesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ayan ise istikrarın önemine değinerek, "Fahri Hocamız ilk kurulduğumuzda Erkekler Bölgesel Ligi'nden takımımızı Türkiye Basketbol 2. Ligi'ne, oradan da Türkiye Basketbol Ligi'ne taşımıştır. Bu yıl da başarılı olacağına dair kendisine olan inancımız ve güvenimiz tamdır. Kendisine bu sezonda başarılar diliyorum" dedi.  

  • Fahri Hoca imzayı attı
  • Fahri Hoca imzayı attı